صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع نرده، حفاظ و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع نرده، حفاظ و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه

صنایع فلزی کاوه

تلفن واحد فروش: 021284270
خانم مهندس شکری: 09107500527

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۱۱ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است

حفاظ سر نیزه ایحفاظ روی دیوار این روز ها دیگر تفاوت ها و انواع بسیار گوناگونی دارد استفاده های بسیار زیاد از انواع طرح ها و اشکال مختلف در طراحی انواع حفاظ های روی دیوار سبب  شده است که گاه مشتریان و کسانی که دوست دارند از خانه باغ و یا محل کار خود می خواهند با یک حفاظ روی دیوار حفاظت کنند دچار سر در گمی شوند.

اما مژده به کسانی که میخواهند با استفاده از حفاظ های روی دیوار از ملک شخصی خود محافظت کنند. استفاده از انواع حفاظ های روی دیوار میتواند برای شما مفید باشد حفاظ هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوتهای، حفاظ لاله و حفاظ نیزار اما همه اینها شاید نتوانند جای حفاظ های نیزهای کلاسیک روی دیوار را بگیرند. این یعنی باید برای استفاده از حفاظ نیزهای روی دیوار  یک صنعت کرد خوب را انتخاب کرد.

حفاظ های نیزه ای از دیرباز تا کنون به محاظت از خانه و شرکت و کار خانه و باغ ما پرداخته اند اما این تمام ماجرا نیست استفاده. این حفاظ ها دیگر برای سارقان و متجاوزان به حریم خصوصی ما چندان چالش زا نیستند اما باز برخی دوست دارند از حفاظ های نیزه ای استفاده کنند . از این رو حفاظ های نیزه ای مدرن را صنایع فلزی کاوه ابداع کرده است.

حفاظ های نیزه ای مدرن از تلفیق حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزه ای کلاسیک ساخته شده است .این واقعیتی است که بزرگ ترین ضعف حفاظ های روی دیوار کلاسیک نیزهای همیشه ناحیه نیزه های آن بوده است برای همین هم کسی که خود را به بالای این حفاظ ها برساند می تواند از آن رد شود اما برای این که حفاظ های سر نیزهای کلاسیک از این مشکل خود تا حد زیادی خلاص شوند میتوان ناحیه سر نیزه ای این حفاظ ها را به صورت یک بوته لیلیوم درست کرد .

با این کار علاوه بر زیبایی خاصی که برروی این حفاظ ها به وجود می آید می توان مانع بسیار خوبی برای مقاومت این حفاظها روی دیوار شما پدید آورد. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آبان ۹۶ ، ۱۵:۵۴

حفاظ روی دیوار

حفاظ های روی دیوار همیشه با یک چالش خاص رو به رو بودهاند و آنهم شیب دیوار و یا دیوار های همراه با شکستگی بودهاند. این دیوار ها همیشه باید به گونهای خاص با حفاظ های روی دیوار پوشش داده شوند تا از ورود متجاوزین به حریم  خصوصی جلوگیری کنند.

حفاظ های روی دیواری که در این نوع دیوار به درد می خوردند و می توانند مانند سدی محکم روی دیوار خانه و یا باغ شما قرار بگیرد حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای هستند.

حفاظ های آبشاری و نیزه‌‌ای قدمیچندان توانایی نصب برروی دیوار هایی که همراه با شکستگی و تغییر زاویه نیستند اما به دلایلی که در ادامه این مقاله برای شما توضیح می دهیم بهترین انتخاب برای شما استفاده از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای است.

چرا حفاظ شاخ گوزنی مناسب است

این واقعیتی است که حفاظ شاخ گوزنی به صورت دسته ای ساخته میشود در حفاظ بوتهای این موضوع بسیار قوی تر است و به واسطه این که این حفاظ را می تواند در قسمت هایی بلند تر و در قسمت هایی کوتاه تر تغییر ارتفاع داد، می توان شیب و شکستگی دیوار را با کوتاه و بندی حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای کاملا از بین برد. حتی در دیوار هایی که با لغاز پله ای ساخته می شوند می توانید با زیاد کردن طول دسته های حفاظ شاخ گوزنی و یا بوته‌ای به راحتی اختلاف ارتفاع موجود در دیوار می تواند پوشش دهید.

همین طور در قسمت‌هایی که یک شکستگی در دیوار وجود دارد و ما تنها با یک اخلاف سطح در طول دیوار رو به رو هستیم می‌توان با بالا برده میزان تراکم شاخه‌های  نصب شده در قسمت شکستگی می توانید به راحتی حفره امنیتی بوجود آمده در حفاظ روی دیوار خود را کاملا بپوشانید.

حفاظ های روی دیوار اعم از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای از آن دسته حفاظ هایی هستند که به واسطه انعطافی که در نحوه ساخت خود دارند برای انواع شرایط می تواند سازگاری یابد و همین اصلی ترین شیوه محافظت در این روزها باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آبان ۹۶ ، ۱۴:۱۷

حفاظ شاخ گوزنیهمه میدانند که نصب حفاظ شاخ گوزنی کار بسیار مهمی است. کیفیت نصب حفاظ شاخ گوزنی  بر روی دیوار شما بسیار مهم است. اگر نصب شدن حفاظ شاخ گوزنی شما با نواقصی همراه باشد دیگر شما از امنیتی که این حفاظ برای به وجود آوردن آن ساخته شده است محروم میشوید.

درک قوی و در عین حال مهم فضایی که حفاظ شاخ گوزنی روی آن نصب میشود سبب میشود که شما برای استفاده از انواع روشهای نصب حفاظ شاخ گوزنی دستی باز و دیدی وسیع تر داشته باشد.

گاهی اوقات مهندسان صنایع فلزی کاوه مجبور میشوند راهی برای محافظت درست و کامل از ملک شما در پیش بگیرند که اندکی گران تر از روش های دیگر است  اما این راهی است که با آن شما امنیت خود را تضمین میکند. باید توجه داشته باشید که استفاده از روشی که اندکی خرج شما را در این برهه زیاد می کند عملا از قیمت وسایل و اسناد و اموالی کم میشود که احتمال دارد در یک سرقت از شما از بین برود. با این قیاس درمییابید که هزینه حفاظ شاخ گوزنی شما چندان هم زیاد و بزرگ .

حفاظ شاخ گوزنی و چالش  نصب بر روی دیوار

برای نصب حفاظ شاخ گوزنی شما باید سطحی نسبتا هموار داشته باشید . این سطح در بسیار از خانه چندان زیاد نیستند برای نصب حفاظ شاخ گوزنی شما  مناسب نیست. برای یک دست کردن این سطح البته بالا بردن نرخ تبدیل مشتریان شما با استفاده از انواع روشها نصب به وجود می آید. یکی از روش های تولید سطح مناسب استفاده از شاسی کشی است.

شاسی کشی در اصطلاح مرسوم کاری است که برای صاف و یک دست کردن روی دیوار و همین طور از بین بردن راه های نفوذ از یک کلاف  فلزی تراز شده بر روی دیوار استفاده میکنن. با این کار نصب حفاظ شاهخ گوزنی شما بسیار ساده تر می شود. تمام رخنه های امنیتی حفاظ شاخ گوزنی شما کاملا پوشیده میشود و حفاظ شما هم در یک خط و یک حالت باقی می ماند و نیاز ینیست که حفاظ شاخ گوزنی شما را دیگر به اظافه کردن متراژ دسته های حفاظ نیست .

البته باید توجه داشته باشید که حفاظ شاخ گوزنی که بر روی شاسی فلزی نصب می شود می تواند از رخنه های کوچک استفاده کرد و در محیط هایی با چند اختلاف سطح  را میتوان به استفاده از مرشد ترجیه میدهیم. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آبان ۹۶ ، ۰۱:۰۲

حفاظ شاخ گوزنی

در بسیاری موارد نصب حفاظ های شاخ گوزنی و و حفاظ های بوته ای بر روی دیوار هایی صورت می پذیرد که سرپوش سنگی دارند اما در پارهای موارد نیز سرپوش دیوار ها فلزی است. این دیوار ها بیشتر در باغ ها و مکان هایی که دور تا دور ملک مورد نظر باز است ساخته شده اند و برای محافظت از این دسته املاک بهتر است از حفاظ های شاخ گوزنی استفاده شود.

حفاظ های شاخ گوزنی در این گونه املاک با ارتفاع بیش از یک متر سفارش داده میشود و نصب حفاظ های شاخ گوزنی و حفاظ ها بوته ای در این گونه دیوار ها روشی مخصوص به خود دارد.

در دیوارهای با سرپوش سنی با سوراخ کردن ده الی پانزده میل و قراردادن بست های فلزی چهار پهلو میتوان انواع حصارها را با هر وزنی را بر روی دیوارها نصب کرد اما در دیوار هایی که سر پوش فلزی دارند اندکی کار متفاوت است.

کارشناسان نصب صنایع فلزی کاوه قبل از شروع به ساخت حصارهای شاخ گوزنی راه نصب این حفاظ را برروی دیوار ملک شما کاملا میسنجند و بسته به ضخامت سر پوش دیوار شما راهی را برای این کار در نظر میگیرند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی در دیوار هایی با سرپوش ضخیم تر از 2میل

این دیوارها سر پوشی بسیار ضخیم و نو  بر سر خود دارند و خواه این سر پوش به صورت تخت و یا شیبدار باشد چندان در روش نصب حفاظ  شاخ گوزنی تفاوت نمیکند در این حالت کارشناسان صنایع فلزی کاوه حفاظ را بر روی خود سر پوش دیوار جوش می دهند و این کار را برای کار شناسان ما بسیار ساده می کند و همین طور برای مشتریان عزیز مانیز هزینه های نصب بسیار کاهش مییابد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارهایی با سرپوش نازک تر از دو میل

این دیوارها اغلب سرپوش هایی نازک کهنه و و زنگ زده دارند و در بسیاری موارد خوردگی  ورق فلزی که بر روی دیوار نصب شده است سبب میشود که کارشناسان صنایع فلزی کاوه به آن اعتماد نکنند و مانند دیوار هایی که سرپوش سنگی دارند به سوراخ کردن و استفاده از بست های چهار پهلو برای نگه داشتن حفاظ شاخ گوزنی کنند.

در این نوع دیوار ها استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی و یا حفاظ های بوته این میتواند استحکام سر پوش دیوار شما را بسیار خوب قوی حفظ کند و شما دیگر از تعویض و باز سازی بست و پایه  این سرپوش ها نیز معاف می شوید.

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ آبان ۹۶ ، ۰۳:۱۰

نصب حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از انواع سر پوشها و موارد تزئینی در معماری این روز ها کاملا کاربرد دارد و برای زیباتر شدن یک دیوار شاید بسیاری مواد و ملزومات به کار گرفته شود.

اما گاهی استفاده از این ملزومات می تواند برای کار های بعدی دردسر ساز شود. از جمله این ملزومات و کار که  با وجود یکدیگر میتواند  موجبات یک ناسازگاری خاص را فراهم آورد استفاده از سرپوش های کامپوزیتی برای دیوار ها و قصد استفاده از حفاظ های بوته ای و یا شاخ گوزنی است.

این واقعیتی است که حفاظ های بوتهای و شاخ گوزنی با جوشکاری های قوی به دیوار زیرشان متصل میشوند و همین هم سبب استحکام آنها میشود اما قطعات کامپوزیتی روی دیوار ها در بسیاری موارد در برابر حرارت جوشکاری آسیب پذیرند و همین هم کار را برای کارشناسان و صنعتگران صنایع فلزی کاوه سخت می کند و تا بروی این دیوار ها انواع حفاظ  شاخ گوزنی و حفاظ بوتهای را نصب کنند.

اما برای این کار هم راه حلی هست که میتوان به راحتی و خوبی و به نتیجه مطلوب شناختم شود . این که جوشکاری در کنار  سرپوش های ماموریتی موجب آسیب دیدن این  سرپوش ها می شود اندکی کار را سخت می کند اما کار را غیر ممکن نمی سازد

راه حل این چالش

راه حل این چالش در خلاقیت و کار بردی کار شناس حاضر در  پروژه نهفته است زیرا تنها باب بررسی درست و قوی شرایط موجود امکان پذیر است استفاده از یک تکنیک درست و قوی برای نصب حصار. شاخ گوزنی است البته باید بدانی که تکنیک های تولید و نصب حفاظ های شاخ گوزنی بسیار متنوع و زیاد است  و متخصصین این امر برای به دست آوردن کیفیت بهتر تکنیکهای رایج را برای نصب حفاظ بر روی دیوار با یک دیگر ترکیب می کنند.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ آبان ۹۶ ، ۰۳:۰۶

نرده

 

 

 

به دور اطراف خود نگاه کرده اید؟ هرجایی را که ببینید در خیابان و یا خانه ها انواع نرده های فلزی  را مشاهده می کنید . از نرده های فلزی پله ها تا نرده های فلزی میان خیابان و یا نرده های فلزی که بر روی دیوار منازل و شرکت ها نصب میکنند.

 

 

حفاظ های آبشاری و سر نیزهای و شاخ گوزنی هم در زمره همین نرده ها میگنجند و اساسا کسانی که به طراحی حفاظ های شاخ گوزنی و نیزه ای میپردازند در ساخت انواع نرده های فلزی نیز توانمنداند و میتوانند با کیفیتی بسیار مناسب انواع نرده های فلزی را نیز بسازند.

 

 

وظایف نرده های فلزی

 

 

نرده های فلزی را باید به انواع شهری و ساختمانی تقسیم کرد. نرده های فلزی شهری برای ساماندهی به عبور مرور ماشین ها و عابران پیاده در سطح شهر نصب میشود. اشکال و جنس نرده های فلزی شهری آنچنان گسترده و متنوع است باید در مقاله ای بسیار مفصل به انواع آنها پرداخت. اساسا مصرف کننده نرده ای فلزی شهری نهاد ها و ارگان هایی هستند که با عبور و مرور شهری سر و کار دارند و ساخت این نرده ها را اغلب به صورت مقاطع کاری به کارگاه ها و کارخانههای صنایع فلزی میسپارند. از این رو کمتر پیش میآید که نرده های فلزی شهری توسط اشخاص سفارش داده شود.

 

 

اما نرده های فلزی ساختمانی آن دسته نرده های فلزی هستند که در ساختمان ها مسکونی تجاری و اداری به کار میروند روش نصب و جنس این نرده های فلزی با نرده های شهری بسیار متفاوت است و اساسا از آن نرده ها ظریفت ساخته میشوند و با مهارت و ظرافت بیشتری بر روی دیوار ها و پله های ساختمان نصب میشوند.

 

 

نرده های فلزی ساختمانی به دو دلیل ایمنی و حفاظت بر روی دیوار، درب و پله های ساختمان نصب می شوند.

 

 

ایمنی اصلی ترین دلیل نصب انواع نرده راه پله و نرده راه پله فرفورژه و برخی پنجره هاست البته این روز ها تجدید نظر های خاصی درباره نصب نرده جلوی پنجره صورت پذیرفته است که در مقالهای جدا به آن میپردازیم.

 

 

حفاظت هم یکی دیگر از دلایل استفاده از انواع نرده های ساختمانی است حفاظت از تجاوز و دستبرد به ساختمان میتواند انگیزه مناسبی برای ساخت و نصب نرده های فلزی باشد اما باید توجه کرد که نرده های فلزی به تنهایی محافظ امنیت شما نیستند و باید این نرده ها با انواع حفاظ های ایمنی همراه شوند تا به یک عامل محافظ کاربردی و مؤثر بدل شوند.

 

 

گروه صنعتی کاوه یکی از پیشگامان تولید انواع نردههای فلزی شهری و ساختمانی است و با ابداع انواع طرح های قوی و در عین حال زیبا به زیبایی و ایمنی تمام عیار پروژهای خود میاندیشد.

 

 

 

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ آبان ۹۶ ، ۰۲:۵۴

 قیمت حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای

قیمت حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهم ترین مباحثی است که به واسطه آن شما به خرید و نصب یک حفاظ شاخ گوزنی کامل میپردازید و یا از خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی منصرف می شوید.

در این مقاله ما به عنوان مدافع حقوق مشتری راهکارهایی را به شما معرفی میکنیم تا با اقداماتی بتوانید حفاظ شاخ گوزنی خود را مرقون به صرفه تر به دست آورید و از ایمنی با قیمت مناسب و قابل تحملی استفاده کنید و لذت ببرید.

پایه حفاظ یک عامل تأثیر گذار.

حفاظ های نردهای از جمله حفاظ هایی است که برای تأثیر درست و مناسبش یک پایه مناسب نیاز دارد این واقعیتی است که اگر حفاظ شاخ گوزنی شما در مسیر خود دچار شکستگی و یا پله شود حفرهای را برای ورود سارقان باز کرده است و این عملا تمام زحمات شما را برای نصب یک حفاظ شاخ گوزنی  مناسب بر روی دیوار خود به باد می دهد . د ر بسیار موارد می شود با سفارش شاخه های حفاظ شاخ گوزنی  در چند ارتفاع اختلاف سطح لغاز دیوار و یا شکستگی های دیوار را  از بین برد که این کار میتوان مقدار زیادی در پایین آوردن قیمت  حفاظ بوتهای و یا حفاظ شاخ گوزنی شما مؤثر باشد اما گاهی شما ناچار از شاسی کشی برای نصب حفاظ خود هستید که این کار سبب می شود یک شاسی فلزی برای پایه حفاظ شما در نظر گرفته شود به یاد داشته باشید ک کارشناسان صنایع فلزی کاوه برای این که از کشیدن یک شاسی که با آن پایه حفاظ شما نصب شود همیشه اجتناب می کنند اما گاهی  این کار اجتناب ناپذیر است و باید اندکی قیمت حفاظ را به خاطر کیفیت این حفاظ ها بالا برد.

رنگ حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از رنگ های کوره ای و یا الکترواستیل در قیمت حفاظ شاخ گوزنی  شما نیز مؤثر است درست است که این رنگ ها نسبت به رنگ پودری کیفیتی بسیار بالایی دارد  اما بهتر است جا هایی که دید چندانی ندارد و یا نمای آن چندان برای شما مهم نیست را با رنگ پودری رنگ کنید تا اندکی قیمت حفاظ شما پایین تر بیاید.

حمل ونقل

این واقعیتی است که انواع حفاظ شاخ گوزنی  وزن بالایی دارد و باید برای آن از وانت بار استفاده کرد و در فصل های خاصی از سال قیمت حمل و نقل بسیار بیشتر از دیگر فصول سال است مواقعی مانند شب عید و تابستان که فصل اسباب کشی است زمان مناسبی برای نصب حفاظ شاخ گوزنی نیست. بهتر است برای این که کرایه حمل کمتری بپردازید در فصول سرد به سفارش و نصب حفاظ شاخ گوزنی بپردازید تا قیمت حفاظ شاخ گوزنی شما کمتر شود.  

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ آبان ۹۶ ، ۰۲:۳۷

امنیت

امنیت یکی از مهمترین ملزوماتی است که در یک سرمایه گذاری نیازمند آن هستیم و این با شرایط خاصی برای سرمایه گذاران به وجود میآید.

اما همیشه این جامعه نیست که مسئول به وجود آوردن امنیت برای ما نیست و ما نیز برای به وجود آوردن این امنیت برای خود نیز مسئولیم این مسئولیت با فراهم آوردن انواع روش ها امنیت برای سرمایه گذاری خود به صورت تام و تمام انجام میپذیرد.

روش های امنیت که در این مقاله به آن میپردازیم استفاده از لایه های امنیت مؤثر برای به دست آوردن بالا ترین کیفت امنیت در محیط های بزرگ است.

انبارهای بزرگ و کارخانهها برای حفاظت نیاز به یک یا چند روش امنیتی هستند و اکتفا به یک مورد و یک روش امنیت می تواند سرمایه و کار و کسب شما را با تهدید جدی رو به رو کند .

قدم اول تشکیل تیم امنیتی

این که بیش از یک نفر را برای امنیت محیط خود استخدام کنید و وظیفه های حراست فیزیکی را به بیش از یک نفر بسپارید این افراد وظیفه دارند خلل های امنیتی مجموعه شما را به شما گزارش دهند و شما نیز برای خود یک هدف مهم در این زمینه تعیین کنید که اولویت شما حل این مشکلات باشد.

ایجاد موانع فیزیکی

از انواع نرده، حفاظ های قابل نصب بر روی دیوار استفاده کنید. این موانع یک بار برای شما ساخته می شود به خاطر جنس فولادی بسیار مقاومتشان بسیار بالا ست و نقاط کور و دور از دسترس شما را بسیار خوب پوشش میدهد این حفاظ ها میتواند در نقاطی که کاملا جلوی چشمان شماست و جاهایی که کمتر به آن نظر میافکنید نصب شود. استفاده از حفاظ هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی  با ارتفاع مناسب در دورتادور محیط کارگاه کارخانه و یا انبار شما سبب می شود که حتی وقتی که تیم امنیتی شما از مکان هایی در یک محیط بزرگ غافل اند این مکان ها مصون و حفاظت شده باشند.

استفاده از روش های مدرن

برای روش های مدرن حتما از دوربین های مدار بسته و دزدگیر ها با آژیر خطر استفاده کنید این روش ها در کنار روش های سنتی مانند نصب انواع حصار های شاخ گوزنی و آبشاری میتواند جواب گو باشد البته باید توجه داشته باشید که استفاده از انواع دوربین ها و آژیر های خطر مستلزم رسیدگی و تعمیرات دائمی است و خیلی اوقات سارقان با معیوب کردن بخشی از این تجهیزات به رخنه های امنیتی دست مییابند.

روش های امنیتی شما در کنار هم می تواند از برای شما بسیار مفید باشد. برگزیدن روش ها ارزان مانند کشیدن سیم های خاردار دیگر برای حفاظت کاملا قدیمی شده است و این روشها به راحتی از سر راه سارقان برداشته میشود همین طور ترجیح یک روش به دیگری به واسطه لحاظ کردن شرایط نیز می تواند تبعات فاجعه باری برای شما به وجود آورد

این واقعیتی است که ارزش کسب کار شما را خرجی که برای امنیت آن کسب و کار انجام میدهید مشخص میکند.

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ آبان ۹۶ ، ۰۲:۰۷

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی همیشه عاملی تعیین کننده برای انتخاب یک شرکت و یا کارگاه برای تولید هر محصولی بوده است صنایع فلزی کاوه هم در این راه این موضوع را خوب می داند و در راه تولید انواع حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی این عامل را لحاظ میکند.

اساسا مشتری مداری یکی از ارکان فعالیت صنایع فلزی کاوه است و برای نیل به اینم موضوع  ارائه محصولات باکیفیت با سرعت بالا و همین طور قیمت مناسب میتواند صنایع فلزی کاوه را به پیشتاز صنایع فلزی مرتبت با ساختمان بدل کند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چگونه تعیین میشود

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مهمی بستگی دارد. اولین عاملی که دراین راه سبب بالا رفتن و یا پایین آمدن هزینه ها میشود بالا و پایین رفتن قیمت آهن است . از آنجایی که صنایع فلزی کاوه از آهن بسیار مرغوب برای ساخت حفاظ های روی دیوار خود استفاده میکند بالا رفتن و یا پایین آمدن قیمت آهن می تواند ب قیمت محصول تولید و قیمت حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای تأثیر مستقیم بگذارد.

این واقعیتی است که رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی امری مهم است نوع رنگی که برای حفاظ روی دیوار استفاده میشود نیز اهمیت به سزایی دارد قیمت حفاظ شاخ گوزنی به واسطه انواع رنگ الکترو استاتیک، کوره ای و همین طور پودری تغییر میکند . این که در این وبسایت قیمت حلاظ شاخ گوزین به صورت دقیق مشخص نمی شود به خاطر متغییر بودن قیمت آهن است بالا رفتن 10 تومانی هر کیلو آهن می تواند در یک شاخه 36 کیلویی حفاظ شاخ گوزین تأثیر ی بسزا داشته باشد و قیمت یک شاخه را بسیار افزایش دهد. همین طور انتخاب رنگ الکترو استاتیک و یا کورهای نیز همین منوال را دارد. پس بهتر است بجای انتخاب های ارزان و در عین حال بسیار بی کیفیت با صنایع فلزی کاوه همراه شوید و با استفاده درست از امکاناتی که این مجموعه در اختیار شما قار می دهد به ایمنی ساختمان خود بیندیشید. در مطالب عدی راه هایی برای کمتر کردن خرج و یا عوامل تأثیر گذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای را برای شما شرح می دهیم.   

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ آبان ۹۶ ، ۰۰:۲۷

حفاظ بوته ایشاید خیلیها حفاظ شاخ گوزنی را به عنوان بهترین حفاظ روی دیوار بشناسند و برای استفاده از آن برنامه ریزی کنند. اما استفاده از حفاظ بوته ای نیز مانند حفاظ شاخ گوزنی می تواند برای حفاظت از املاک شما مفید باشد.

حفاظ بوته بسیار به حفاظ شاخ گوزنی شبیه است اما تفاوت هایی در شکل ظاهر و روش نصب خود دارد که ان را از حفاظ شاخ گوزنی متمایز میکند. حفاظ های بوته این مانند دسته های خار می‌مانند که بر روی دیوار انباشته شده باشند. استفاده از یک حفاظش بوته ای می تواند راه دست رسی به خانه را کاملا محدود کند و در برابر ورود سارقان کاملا به محافظت بپردازد.

حفاظ بوتهای در صنایع فلزی کاوه با سر نیزه های بسیار تیز ساخته میشود و در دو نوع لاله و لیلیوم  برای نصب در بیشتر شرایط محیطی آماده میگردد.

چالش های پیش روی نصب حفاظ بوتهای

حفاظ بوتهای یکی از قویت ترین حفاظ های ساخته شده در صنایع فلزی کاوه است اما باید توجه داشته باشید که ارتفاع این نوع حفاظ به اندازه حفاظ شاخ گوزنی نیست اما تراکم آن سبب می شود دسترسی به دیوار با استفاده از این حفاظ عملا ناممکن شود. پیشنهاد ما برای استفاده از حفاظ بوته روی دیوار برای دیوار هایی است که ارتفاع مناسبی دارند یا از نرده های افزایش ارتفاع بهره میبرند همین طور اگر در کنار حفاظ بوته ای یکی نور پردازی مناسب هم سفارش داده شود ایمنی این حفاظ به اوج خود میرسد در مطلب مزایای نور پردازی حفاظهای روی دیوار به صورت کامل به مزایای نورپردازی در حفاظ های روی دیوار میپردازیم.

زیبایی حفاظ های بوته ای به مراتب بیشتر از حفاظ های شاخ گوزنی اسن و اگر دیوار شما شکستگی و لغاز چندانی ندارد می توانید از  حفاظ بوته ای برای زیبا تر کردن محیط ملک شخصی خود نیز استفاده کنید.

صنعتگران صنایع فلزی کاوه سر نیزههای این حفاظ را کاملا تیز و بسیار خطرناک می سازند تا متجاوزین به حریم شما تن سالم در برابر این حفاظ به در نبرند.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ آبان ۹۶ ، ۰۰:۱۹